HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Kurulduğu 1998 yılından beri dönemin şartlarına ve tercihlerine uygun projeler üreten ER-KUR , 2000'li yıllardan itibaren hem kent içi hem kent çevresinde gelişmekte olan yeni yerleşim birimlerinde önemli projelere imza atmıştır.

 

Faaliyetine, 1997 yılında Erler Züccaciye adı altında başlayan firmamız; değişen vizyonu ile 1998 yılının ikinci yarısında perakende mağazacılığına ilk adımı atmıştır. ERKUR Markası’nın ilk örneğini oluşturan Erler Züccaciye , 2005 yılında ismini ERLER AVM olarak değiştirmiştir. 1998 yılında tek mağaza ile başladığımız bu sektörde; bugun Bursa - Karacabey'de Halı, Mobiya ve Perde (2) Beyaz Eşya , Ev Tekstili, Züccaciye, Elektronik (3) ve Gıda alanlarında toplam 6 mağaza ile hizmet vermekteyiz. 1998 yılında sadece züccaciye ürünleri satışı yapan firmamız, bugün müşterilerine en çok güven duyulan uluslararası ve yerli markaları; cep telefonu, bilgisayar, elektronik, beyaz eşya, elektrikli ev aletleri, ısıtma-soğutma, spor aletleri, çelik, zücaciye, porselen, ev tekstili, halı, mobilya, perde, bebe ürünleri, kozmetik ana gruplarından oluşan 68.000 çeşit ürün gamı sunmaktadır.

 

Mağazalarımız müşterilerimizin alışveriş esnasındaki tüm konfor ve memnuniyeti düşünülerek tasarlanmıştır. Müşterilerimize sunduğumuz nakit ve kredi kartlı ödeme seçeneklerimizin yanında; hiç peşinatsız, kredi kartsız, sözleşmeli ödeme seçeneklerimizin sunduğu avantajlar, kaliteli hizmetimiz, kendimize özgü mağaza konseptimiz; yaklaşık 70 çalışanımızla; ERLER AVM olarak faaliyet gösterdiği alanlarda Bursa'nın ve bölgenin en parlak, istikrarlı ve hızlı büyüyen mağazalar zincirleri arasında yer almaktayız.

 

Geçmişten aldığmız birikimlerimiz, müşteri memnuniyetimiz ve sağlam finansal yapımızla ERKUR LTD. ŞTİ. olarak Bursa'nın dört bir yanında faaliyete geçireceğimiz yeni mağazalarımızla büyümemizi sürdüreceğiz. Yaklaşık çeyrek asırlık tecrübesiyle, 1990’lı yıllardan itibaren "kent insanının doğal hayata uyumlu bölgelerde yaşama isteğini" göz önüne alarak Bursa’nın çeşitli bölgelerinde her biri farklı bir mimari anlayışa sahip, her biri yeni bir yaşam biçimi sunan inşaat projeleri hayata geçirilmiştir. ER-KUR'un “Kente kimlik katan yaşam alanları kazandırmak’’ misyonuyla değişime ve gelişime açık, müşteri odaklı, yenilikçi projeleri her geçen gün artarak devam ediyor.